شماره تماس : ۳۴۲۰۰۰۰۰ - ۰۲۶

عرضه کنترلر جدید Xbox One مخصوص افراد دارای ناتوانی جسمی

عرضه کنترلر جدید Xbox One مخصوص افراد دارای ناتوانی جسمی

نوشته شده توسط: فرهاد نجاری , منتشر شده در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ , بازدید: ۴۷۲ عرضه کنترلر جدید Xbox One مخصوص افراد دارای ناتوانی جسمی

به صورت رسمی اعلام کرد که کنترلر قابل تطبیق امروز در فروشگاه های رسمی و دیگر فروشگاه ها عرضه خواهند شد. قیمت این کنترلر، که تصویر آن را در ادامه مشاهده می کنید، 99.99 دلار بوده و قابلیت های گسترده ای برای شخصی سازی کنترل بازی ها در اختیار کاربران قرار می دهد.

محصولی است که برای افراد خاص و دارای محدودیت ساخته شده است. ما در پروسه ساخت این کنترلر با گیمرهای دارای محدودیت های فیزیکی و حرکتی همکاری کرده و همچنین از راهنمایی و همکاری سازمان هایی همچون سازمان خیریه AbleGamers، بنیاد فلج مغزی، بیمارستان Craig و سازمان های Special Effect و Warfighter Engaged استفاده کرده ایم.

حتی بسته بندی این محصول نیز متفاوت بوده و به صورتی طراحی شده که آنباکس کردن آن به راحتی انجام گیرد. به گفته آن ها برای طراحی این کنترلر با بسیاری از گیمرها در سرتاسر جهان همکاری نزدیکی داشته و سعی کرده اند طراحی این محصول به گونه ای باشد که نیازهای آن ها را به خوبی پاسخ دهد. از جمله شرکت هایی که برای طراحی این کنترل با همکاری داشته و محصولات آن ها با این کنترلر قابل استفاده است می توان به لاجیتک، Quickstick، RAM Mounts، PDP، 3dRudder، AbleNet و ... اشاره کرد. همچنین کاربران می توانند در صورت تمایل دو عدد از این کنترلرها را به هم متصل کرده و به عنوان یک کنترلر از آن استفاده کنند. نظرات خود را در خصوص این کنترلر با مربع به اشتراک بگذارید.

منبع: Dualshockers

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :