ماد جدید GTA 5 و بازی در نقش مگنیتو

ماد جدید GTA 5 و بازی در نقش مگنیتو

نوشته شده توسط: فرهاد نجاری , منتشر شده در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ , بازدید: ۴۶۲ ماد جدید GTA 5 و بازی در نقش مگنیتو

به لس سانتوس آمده، و اینبار کسی از اعضای نیست که جلودار او باشد! بازی های سری و مخصوصا بازی سال هاست که مکان خوبی برای ساختن ماد های گوناگون با حضور ابرقهرمانان مشهور بوده اند و حالا این بار نوبت ضد قهرمان سری اکس من، یعنی است.

به گفته طراحان این ماد آن ها موفق شده اند اکثر قدرت های این شخصیت را در این ماد شبیه سازی کنند. شما می توانید در این ماد با کمک قابلیت های اجسام فلزی از جمله ماشین ها، قطارها، توربین های بادی و حتی هواپیما ها را بلند کرده و به اطراف پرتاب کنید. دیگر قابلیت های از جمله سپر محافظ و قابلیت پرواز نیز در این ماد حضور دارند. همچنین شما می توانید با کمک قابلیت کنترل اجسام فلزی از سلاح های دشمنان بر ضد خودشان استفاده کنید. همچنین در بخشی از این ویدئو مبارزه و شخصیت از سری فیلم های نیز نمایش داده می شود که در نوع خود جالب است.

در ادامه شما را به تماشای این ویدئو دعوت می کنیم. شما می توانید این ماد را از اینجا دریافت کنید. نظرات خود را در این خصوص با مربع به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..