شهریور۱۳

عرضه گوشی هوشمند تاشو سامسونگ تا اواخر سال جاری میلادی


  • عرضه گوشی هوشمند تاشو سامسونگ تا اواخر سال جاری میلادی

سامسونگ ماه ها پیش اعلام کرد که در حال کار کردن روی یک گوشی هوشمند تاشو است اما هیچ تاریخی برای عرضه و یا رونمایی از این گوشی اعلام نشد. امروز آقای DJ Koh مدیر بخش موبایل سامسونگ به طور رسمی اعلام کرد که این شرکت قصد دارد تا پایان سال جاری گوشی هوشمند جدید تاشو خود را عرضه کند. به گفته وی زمان آن فرا رسیده تا سامسونگ به وعده خود در خصوص عرضه یک گوشی تا شو عمل کند، چرا که طبق نظر سنجی های انجام شده در بازار عرضه برای این محصول تقاضا وجود دارد.

گزارش های قبلی حاکی از این بود که سامسونگ در سال آینده میلادی این گوشی را عرضه خواهد کرد. اما با انتشار گزارشاتی در مورد اختمال عرضه زودتر گوشی هی مشابه توسط شرکت های چینی، سامسونگ اعلام کرد که قصد دارد اولین شرکتی باشد که چنین محصولی را روانه بازار می کند. پس رونمایی ناگهانی از این محصول امر تعجب برانگیزی نبود.

هنوز تاریخ عرضه مشخصی برای عرضه این گوشی تاشو اعلام نشده اما به احتمال زیاد در جریان کنفرانس SDC 2018 از این محصول رونمایی شود. به گفته آقای Koh هدف آن ها در طراحی این محصول، متمایز بودن آن نسبت به تبلت ها بوده است. وی در ادامه اشاره کرد که کاربران در حالت بسته این گوشی نیز قادر خواهند بود از بیشتر کارکردهای اصلی گوشی استفاده کنند. زمانی که بخواهید جزئیات بیشتری را ببینید و یا وب گردی کنید می توانید گوشی را از حالت تا شده باز کنید.

به گفته آقای Koh شاید این سوال پیش بیاید که تفاوت این گوشی در حالت باز شده با تبلت ها چیست و چرا مصرف کنندگان باید به جای تبلت یک گوشی تاشو خریداری کنند؟ وی در پاسخ به این مسئله گفت که تمام دستگاه ها و قابلیت هایی که توسط سامسونگ ساخته می شوند، باید حاوی یک پیام با معنی برای مصرف کنندگان باشند، تا زمانی که مشتری از آن استفاده می کند با خود بگوید " پس به این خاطر بوده که سامسونگ این را ساخته"!

باید صبر کرد و دید پیام با معنی و در واقع کاربرد این محصول برای مصرف کنندگان چه خواهد بود. هنوز اطلاعاتی در خصوص شکل ظاهری، قابلیت ها و قیمت این گوشی اعلام نشده است. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص باز هم به مربع سر بزنید.

منبع: Sammobile


نوشته شده توسط: فرهاد نجاری / بازدید: ۴۰۶


ثبت دیدگاه

دیدگاه ها (۰)