کشف یکی از رازهای بازی DOOM بعد از 24 سال

کشف یکی از رازهای بازی DOOM بعد از 24 سال

نوشته شده توسط: فرهاد نجاری , منتشر شده در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ , بازدید: ۴۰۸ کشف یکی از رازهای بازی DOOM بعد از 24 سال

بالاخره یکی از قدیمی ترین اسرار بازی ، ساخته استودیوی بعد از حدود 24 سال توسط کاربری به نام Zero Master کشف شد. پس از سال ها تلاش طرفداران، بسیاری از افراد تصور می کردند که این قسمت از بازی در واقع یک باگ بوده و چیز جدیدی برای کشف کردن وجود ندارد!

این راز که در نقشه 15 بازی یافت می شود، مربوط به یک دستگاه تلپورت است که بازیکن را به بخشی مخفی از بازی منتقل می کند، اما بازیکن صرفا با ایستادن روی آن قادر به فعال کردنش نخواهد بود. برای فعال کردن این تلپورتر باید راه دیگری پیدا می شد. ظاهرا Zero Master با آزمون و خطا متوجه شده است که این تلپورتر تنها در صورتی فعال می شود که یکی از دشمنان بازی با ضربه زدن شما را روی آن پرتاب کند!

خالق این بازی آقای در حساب شخصی توییتر خود ضمن تبریک گفتن به این بازیکن، در خصوص این راز بازی توضیحات زیر را ارائه کرد:

یک دستگاه تلپورت مخفی به عنوان یکی از اسرار قابل کشف بازی قابل رویت می باشد، اما زمانی که آن را لمس کنید فعال نمی شود. تنها راه فعال کردن این دستگاه این است که یکی از دشمنان بازی شما را روی آن هل بدهد!

البته هل دادن بازیکن توسط یک دشمن امر ساده ای نبوده و نیازمند تلاش بسیار زیادی است. Zero Master با تلاش بسیار موفق شده که یکی ازPain Elemental های بازی را به این قسمت از نقشه کشانده و از این راز پرده بردارد. در ویدئوی زیر می توانید پروسه وارد شدن به این قسمت مخفی از بازی را تماشا کنید. نظرات خود را در این خصوص با مربع به اشتراک بگذارید.

منبع: Kotaku

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..