هوآوی گوی رقابت را از اپل ربود

هوآوی گوی رقابت را از اپل ربود

نوشته شده توسط: فرهاد نجاری , منتشر شده در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۷ , بازدید: ۳۹۲ هوآوی گوی رقابت را از اپل ربود

دیروز موسسه آماری Canalys آمار فروش گوشی های هوشمند در سه ماهه دوم سال جاری میلادی در سراسر جهان را منتشر کرد. طبق آمار و ارقام اعلام شده، بالاخره موفق شد با سبقت گرفتن از ، بعد از به دومین تولید کننده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان تبدیل شود، اتفاقی که به عقیده بسیاری از کارشناسان اجتناب ناپذیر بود.

طبق آما منتشر شده، در سه ماهه دوم امسال 41 میلیون عدد گوشی هوشمند به فروش رسانده که این میزان نشان از رشد یک درصدی فروش این شرکت دارد. اما شرکت در بازه زمانی مشابه با رشد 41 درصدی موفق شده 54 میلیون عدد گوشی هوشمند در سرتاسر جهان به فروش برساند، یعنی حدودا 32 درصد بیشتر از .

این موفقیت بزرگ را مدیون فروش خیره کننده پرچمدار جدید این شرکت یعنی و است. همچنین به گزارش Canalys برند زیر مجموعه یعنی Honor نیز به افزایش میزان فروش این شرکت کمک بزرگی کرده است.

با اینکه همچنان با اقتدار در رده اول فروش گوشی های هوشمند پیشتازی می کند، اما میزان فروش این شرکت در مقایسه با آمار مشابه سال قبل 8 درصد کاهش داشته است. اوضاع شرکت نیز زیاد مساعد نیست، البته باید توجه داشت که طی سالیان اخیر آمار فروش این شرکت همیشه در سه ماهه دوم افت داشته و در سه ماهه چهارم، یعنی زمان معرفی یا عرضه آیفون های جدید به بیشترین میزان خود می رسد. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید، همیشه در صدر عملکرد پایدار داشته و با شیبی منفی در حال کاهش می باشد. باید صبر کرد و دید که عملکرد در ادامه سال مالی جاری چه تغییراتی خواهد داشت. برای خبرهی بیشتر در این خصوص به سر بزنید.

منبع: PocketNow

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..