لیک شدن بنچمارک یکی از کارت های گرافیکی سری 20 انویدیا

لیک شدن بنچمارک یکی از کارت های گرافیکی سری 20 انویدیا

نوشته شده توسط: فرهاد نجاری , منتشر شده در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۷ , بازدید: ۴۶۶ لیک شدن بنچمارک یکی از کارت های گرافیکی سری 20 انویدیا

امروز بنچمارک های Time Spy مربوط به یکی از کارت های گرافیکی سری 20 شرکت در فضای مجازی لیک شد. هنوز مشخص نیست که این بنچمارک دقیقا مربوط به کدام مدل از این سری است، اما با توجه به مشخصات ذکر شده (8 گیگابایت حافظه رم GDDR6 با سرعت 14 گیگابایت بر ثانیه)، این بنچمارک مربوط به یکی از دو مدل و یا می باشد. اگر بخواهیم حدس بزنیم، می توان گفت که این بنچمارک مربوط به کارت است؛ چرا که میزان افزایش عملکرد محصول تست شده در این بنچمارک نسبت به حدود 36 درصد بهبود داشته است که تقریبا با آمار مشابه مربوط به محصولات نسل های قبلی نیز همخوانی دارد.

امتیاز 10030 ثبت شده توسط این کارت گرافیکی در Time Spy، هم سطح کارت و نزدیک به می باشد. این امتیاز می تواند مسائل مطرح شده پیرامون میزان بهبود عملکرد کارت های جدید در حالت معمول (بدون در نظر گرفتن رهیابی پرتو) را شفاف سازی کند. در خصوص اندازه مدار، هنوز مشخص نیست که بهبودهای مربوطه در این زمینه از بهینه سازی عملکرد هسته های سایه زنی نشات گرفته و یا صرفا مربوط به افزایش تعداد واحد های عملیاتی است ( البته به گفته اینطور نیست).

نظرات خود را در این خصوص با مربع به اشتراک بگذارید.

منبع: TechPowerUp

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..