نشت نور در سامسونگ گلکسی نوت 9

نشت نور در سامسونگ گلکسی نوت 9

نوشته شده توسط: مرتضی جلال زاده , منتشر شده در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۷ , بازدید: ۴۹۸ نشت نور در سامسونگ گلکسی نوت 9

چند روزی است که ار عرضه گوشی می گذرد، اما این طور که معلوم است خیلی از کاربران با مشکلی عجیب رو به رو شده اند. به نظر می رسد در امتداد سمت چپ صفحه نمایش این گوشی، نشت نور صورت گرفته است که باعث شده کاربران به وضوح متوجه آن شوند. این نشت نور درست در قسمتی از گوشی رخ داده است که صفحه نمایش به بدنه فلزی متصل می شود.

بسیاری از کاربران گوشی های و نیز مشکلات مشابهی را گزارش داده اند، اما این مشکلات به این شدت نبوده است. بعضی از کاربران بر این باورند که نور مشاهده شده در حقیقت نشت نور نیست بلکه خطای دیدی است که صفحه خمیده گوشی در مجاورت با نور ایجاد می کند. گمان بر این است که تمام بخش ها این مشکل را ندارند زیرا این که چگونه شرکت سازنده رنگ آمیزی گوشی را تنظیم می کند مشخص است.

شرکت به دنبال یافتن راه حلی برای این مشکل می باشد و به محض این که بیانیه ای از سمت این شرکت صادر شود ما شما را در جریان خواهیم گذاشت. اگر شما هم با چنین مشکلی مواجه شده اید حتما آن را با تیم خبری مربع در میان بگذارید.

منبع: PhoneArena

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..