سرویس پخش محتوای اختصاصی DC

سرویس پخش محتوای اختصاصی DC

نوشته شده توسط: افشین طهرانی , منتشر شده در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۹۷ , بازدید: ۴۶۱ سرویس پخش محتوای اختصاصی DC

انتشارات قصد دارد سرویس پخش محتوای اختصاصی خود را تا پاییز امسال راه اندازی کند. با توجه به اینکه این انتشارات قدیمی که صاحب امتیاز کاراکترهایی مانند بتمن، سوپرمن، واندروومن است سالهاست مجموعه عظیمی از سریال های تلویزیونی ، فیلم های انیمیشنی و کتاب های مصور را تولید کرده، ظاهراً تصمیم گرفته است تا از این پس ارتباط خود را با کاربران به واسطه یک سرویس پخش محتوا نزدیک تر کند. البته برنامه برای این سرویس چیزی بیش از یک فضای دیجیتالی برای مشاهده فیلم ها و سریال های انیمیشنی است و احتمالا قرار است یک فضای دیجیتالی برای طرفداران باشد تا در آن همانند یک شبکه اجتماعی جمع شده و در مورد موضوعات مختلف به بحث بپردازند. به همین منظور این پلتفرم جدید فروم های بحث مدون، دانشنامه و یک بلاگ خواهد داشت که از طریق آن طرفداران دنیای می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و یا خبرهای روز را دنبال کنند. البته خبر خوبتر این است که فراموش نکرده که برای این سرویس جدید نیاز به تولید محتوای جدید دارد و از همین رو ساخت چند فیلم و سریال انیمیشنی را آغاز کرده است.

دنیای پاییز امسال به صورت بتا شروع به فعالیت خواهد کرد و به مرور قابلیت های بیشتری به آن اضافه خواهد شد. خوشبختانه هرچقدر در دنیای سینمایی به نسبت ضعیف عمل کرده ، از جهت تولید محتوای انیمیشنی و فضای داستان های مصور از رقیب خود جلو افتاده است. برای اخبار بیشتر در این ارتباط با مربع همراه باشید.

منبع: The Verge

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..