قابلیت جدید اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام

نوشته شده توسط: سینا علی پور , منتشر شده در تاریخ ۳ شهریور ۱۳۹۷ , بازدید: ۴۶۴ قابلیت جدید اینستاگرام

طبق گزارشی از CNBC، در حال آزمایش قابلیت جدیدی است که به موجب آن، کاربران می توانند در لیست انجمن دانشگاه، گروه بندی شوند. کمپانی که برای کمپانی مادر به حساب می آید نیز در اوایل فعالیت خود شبکه مجازی مخصوص دانشگاه را اندازی کرده بود. حال سرویسی که  برای کاربران در نظر گرفته است مخصوص دانشجویان جدیدی است که به تازگی در دانشگاه ثبت نام کرده اند. لازم به ذکر است که این سرویس شامل دانشجویان فارغ التحصیل نمی باشد.

بعضی از کاربران سریعا عضو انجمن دانشگاهی شده اند تا با دانشجویان دیگر در ارتباط باشند. عضو شدن در این انجمن، نه تنها کاربر مربوطه را به لیست کلاسی اضافه می کند، بلکه نام دانشگاه و سال فارغ التحصیلی را نیز در اطلاعات پروفایل درج می کند. این کاربران می توانند لیست اعضائ گروه، استوری و پست های آنها را مشاهده کنند و برای آنها از طریق دایرکت، پیام بفرستند.

در تایید این خبر گفت که این سرویس اکنون در مرحله آزمایشی می باشد و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه سوء استفاده، آن را به  گزارش دهند.

 

منبع: TheVerge

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..