تریلر جدید Metro Exudos با رهیابی پرتو

تریلر جدید Metro Exudos با رهیابی پرتو

نوشته شده توسط: فرهاد نجاری , منتشر شده در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ , بازدید: ۴۲۸ تریلر جدید Metro Exudos با رهیابی پرتو

شرکت به تازگی تریلر جدیدی از بازی برای نمایش قابلیت های رهیابی پرتو در این بازی منتشر کرده است. این بازی جزو اولین عناوینی خواهد بود که با تکنولوژی RTX از رهیابی پرتو بلادرنگ بهره خواهد برد. البته لازم به ذکر است که در این بازی صرفا از تکنیک روشنایی محیطی با رهیابی پرتو استفاده شده و از سایه های رهیابی شده و یا بازتابش از سطوح، که در دیگر بازی ها مانند و استفاده شده اند، خبری نخواهد بود.

انتظار می رفت با توجه به مانور بر روی این بازی شاهد استفاده گسترده تری از رهیابی پرتو در این عنوان باشیم. به نظر می رسد که اکثر بازی ها برای افکت های گرافیکی خاصی از رهیابی پرتو استفاده می کنند. هنوز مشخص نیست استفاده محدود از این قابلیت به دلیل محدودیت های موجود است و یا سازندگان در حال آزمون و خطا و یافتن بهترین روش استفاده از رهیابی پرتو هستند. بالاخره با پرداخت 1000 دلار برای یک کارت گرافیکی انتظار می رفت که بازی ها از تمامی تکنیک های گرافیکی جدید ارائه شده استفاده کنند، نه اینکه هر بازی در یک شاخه خاص آن را به کار گیرد. هنوز دلیل این مسئله مشخص نیست اما در آینده نزدیک بازی ها به شکل گسترده تری از این تکنولوژی استفاده خواهند کرد. در ادامه شما را به تماشای تریلر این بازی دعوت می کنیم.

نظرات خود را در این خصوص با مربع به اشتراک بگذارید.

منبع: DSOGaming

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..