فصل هیجان انگیز جدیدی برای Rainbow Six Siege در راه است

فصل هیجان انگیز جدیدی برای Rainbow Six Siege در راه است

نوشته شده توسط: فرهاد نجاری , منتشر شده در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ , بازدید: ۳۵۳ فصل هیجان انگیز جدیدی برای Rainbow Six Siege در راه است

شاید به جرأت بتوان بازی Rainbow Six Siege را یکی از بهترین عناوین آنلاینی دانست که هم اکنون می توانید آن را تجربه کنید؛ چرا که استودیو سازنده یعنی یوبیسافت مونترآل به با بروزرسانی های فوق العاده برای آن سنگ تمام گذاشته است و به نظر می رسد به این زودی ها قرار نیست این ماجرا را پایان دهد. در فصل جدیدی از این بازی نیز به روال همیشه دو اوپراتور جدید قرار است به بازی اضافه شوند در حالیکه برخی از بازیبینی های گرافیکی بر روی بازی انجام شده است و نقشه ها تغییرات جزئی کرده اند.

اطلاعات منتشر شده از این دو اوپراتور جدید کمی پراکنده است ولی اطلاعات اندکی از داستان هر کدام منتشر شده که نشان می دهد اولین اوپراتور یک کاراکتر دفاعی انگلیسی متخصص در فعالیت های ضد شورش است در حالیکه دومین کاراکتر حالت حجومی تری دارد و آشنا به تاکتیک های نظامی دقیق و حرفه ای آمریکایی است.

نقشه The Hereford Base تغییرات جزئی کرده است تا برای بازی آنلاین مناسب تر باشد و تغییراتی نیز بر روی دوبین اسلحه ها انجام گرفته تا بیش از پیش دقیق باشند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این ارتباط کسب کنید بهتر است ۲۶ مرداد سری به کانال توئیچ رسمی Rainbow Six Siege بزنید و اطلاعات نهایی را از آنجا دنبال کنید.

منبع: GameInformer

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..