اضافه شدن قابلیت اسمارت دیسپلی به گوشی های هوشمند

اضافه شدن قابلیت اسمارت دیسپلی به گوشی های هوشمند

نوشته شده توسط: سینا علی پور , منتشر شده در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ , بازدید: ۳۱۳ اضافه شدن قابلیت اسمارت دیسپلی به گوشی های هوشمند

چندی پیش شاهد ورود دستگاه Smart Display از شرکت Lenovo بودیم که به منظور هوشمند سازی خانه های شما طراحی شده بود. جالب است بدانید که شرکت در پی اضافه کردن قابلیت های این دستگاه به گوشی های همراه است. این قابلیت به شما اجازه خواهد داد تا به صورت تصویری، امکانات خانه هوشمند خود را به طور دلخواه تنظیم کنید.

پس از مدتها انتظار برای انتشار شاهد این بودیم که چگونه این دستگاه با همراهی به هوشمند شدن خانه ها سهولت بخشید. هم اکنون وقت آن رسیده است تا علاوه بر دستور صوتی، بتوانیم به صورت تصویری نیز با به تنظیم امکانات خانه هوشمند خود بپردازیم.

حال که این دستگاه در دسترس همگان است، شرکت قصد دارد تا امکاناتی مشابه آن را به نرم افزار   در گوشی های هوشمند اضافه کند. وقتی با دستور صوتی از دستگاه می خواهید تا دمای اتاق و یا میزان نور محیط را تنظیم کند، این دستگاه درجه ای را به شما نمایش میدهد تا با حرکت دادن آن نور و دمای اتاق را کم و یا زیاد کنید تا به حالت مطلوب دست پیدا کنید. می توانید در تصاویر زیر، شاهد این قابلیت کاربردی باشید.

منبع: AndroidAuthority

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..