راه اندازی واحد تولید نیروی خورشیدی در پورتو ریکو توسط Tesla

راه اندازی واحد تولید نیروی خورشیدی در پورتو ریکو توسط Tesla

نوشته شده توسط: فرهاد نجاری , منتشر شده در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۶ , بازدید: ۵۲۴ راه اندازی واحد تولید نیروی خورشیدی در پورتو ریکو توسط Tesla

به گزارش مربع چندی پیش در پی خرابی حاصل از گردباد ماریا در پورتو ریکو آقای رئیس شرکت برای کمک به بازسازی واحدهای تامین برق نواحی آسیب دیده آمادگی خود را اعلام کرد. در همین راستا شرکت با انتشار پستی در توییتر از پروژه تامین برق بیمارستان Del Nino به کمک سیستم تولید و ذخیره برق با سلول های خورشیدی و باتری های Powerwall رونمایی کرد. ماسک همچنین مبلغ 250 هزار دلار برای کمک به اقدامات امدادی این ناحیه اهدا کرده است.

آقای ماسک چندی پیش در توییتر اعلام کرد که آماده است واحد های تامین برق آسیب دیده در جریان این حادثه طبیعی را بازسازی کند که فرماندار این ناحیه آقای ریکاردو روسلو برای آغاز این همکاری اعلام آمادگی کرد. پس از انتشار این خبر بسیاری از شرکت های دیگر نیز برای کمک به نواحی آسیب دیده که بیش از 90 میلیون دلار خسارت دیده اند اعلام آمادگی کردند.

اما هفته گذشته Whitefish Energy، شرکتی کوچک واقع در زادگاه رایان زینک وزیر کشور ایالات متحده، اعلام کرد که آن ها قرارداد 300 میلیون دلاری بازسازی سیستم تامین برق پورتو ریکو را منعقد خواهند کرد. به گفته آقای روسلو هدف آن ها بازگرداندن برق به 95 درصد از نواحی آسیب دیده تا قبل از کریسمس می باشد.

منبع: TheVerge

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..