رکورد شکنی بازی تخته ای Resident Evil 2 در کیک استارتر

رکورد شکنی بازی تخته ای Resident Evil 2 در کیک استارتر

نوشته شده توسط: فرهاد نجاری , منتشر شده در تاریخ ۲ آبان ۱۳۹۶ , بازدید: ۵۷۴ رکورد شکنی بازی تخته ای Resident Evil 2 در کیک استارتر

همین چند وقت پیش بود که کمپین بازی تخته ای به راه افتاد و موفق شد با ثبت یک رکورد جدید تنها پس از چند ساعت بودجه لازم برای ساخت خود را به لطف اشتیاق طرفداران بی شمارش تامین کند. همچنین به دلیل هجوم خیل عظیم طرفداران به این وبسایت برای کمک مالی به ساخت این بازی سرورهای نیز از کار افتاد! امروز بالاخره کمپین تامین سرمایه این بازی به کار خود پایان داد و موفق شد طی این مدت بیش از 1 میلیون دلار سرمایه جمع کند! قضیه زمانی جالب می شود که بدانید سازندگان در ابتدا هدف مالی این پروژه را در حدود 200 هزار دلار پیش بینی کرده بودند.

در مجموع 34 هدف مالی برای تامین بودجه این بازی در نظر گرفته شده بود که پس از پایان دوره 28 روزه این کمپین، بازی تخته ای موفق شد بودجه ای فراتر از انتظار همگان جمع کند. استودیوی پس از پایان این کمپین طی بیانیه ای از تمامی طرفداران این بازی تشکر کرده و از آن ها دعوت کرد تا زمان انتشار این بازی در انجمن های گفتگوی این استودیو به بحث و تبادل نظر بپردازند. نظرات خود را پیرامون این عنوان با به اشتراک بگذارید.

منبع: DualShockers

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..