اضافه شدن سیستم امنیتی ضد تقلب در بازی ها به ویندوز 10

اضافه شدن سیستم امنیتی ضد تقلب در بازی ها به ویندوز 10

نوشته شده توسط: سیاوش محمد , منتشر شده در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۶ , بازدید: ۵۳۸ اضافه شدن سیستم امنیتی ضد تقلب در بازی ها به ویندوز 10

به روز رسانی بعدی سیستم عامل که قرار است در پاییز امسال عرضه شود پر است از تغییرات جدید، اما یکی از امکانات جدید این به روز رسانی برای گیمر ها بسیار حائز اهمیت خواهد بود. ظاهرا مایکروسافت قصد دارد بار دیگر سیستم را به ویندوز بازگرداند تا از تقلب کردن بازیکنان در بازی های پلتفرم جهانی ویندوز جلوگیری کند. قرار است بازی هایی که از این قابلیت امنیتی استفاده می کنند در حالت Protected اجرا شده و علاوه بر این در پس زمینه نیز رفتار بازیکنان در حین بازی کردن را بررسی کند. البته کاربران می توانند در صورت تمایل این قابلیت را غیر فعال کنند اما در این صورت شرکت های بازی سازی برخی قابلیت های عناوین خود (مانند بازی کردن در حالت چند نفره) را محدود خواهند کرد.

البته با توجه به همه گیر تر بودن پلتفرم به نسبت UWP ویندوز، اکثر بازیکنان با سیستم امنیتی Valve Anti-Cheat روبرو خواهند شد. اما سیستم با رفع برخی ایرادات سیستم امنیتی شرکت عملکرد دقیق تری داشته و احتمال اینکه سازندگان بازی ها به ساخت یک نسخه از بازی های شان تمایل بیشتری نشان دهند بسیار زیاد است. بدون این شک این سیستم امنیتی جدید به بهبود تجربه بسیاری از بازی های آنلاین کمک شایانی خواهد کرد، اما اینکه آیا این سیستم به موفقیت گسترده خواهد رسید یا نه را باید صبر کرد و دید.

منبع: Engadget

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..