کمپین تبلیغاتی جدید Xbox One X

کمپین تبلیغاتی جدید Xbox One X

نوشته شده توسط: مرتضی جلال زاده , منتشر شده در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۶ , بازدید: ۵۲۶ کمپین تبلیغاتی جدید Xbox One X

تنها چند هفته تا انتشار جهانی کنسول جدید یعنی باقی مانده است. این کنسول که لقب قوی ترین کنسول بازی ساخته شده در تاریخ را یدک می کشد قرار است عرصه بازی های 4K را وارد مرحله ای جدید کرده و به همین مناسبت کمپین تبلیغاتی جدیدی را تحت عنوان " قدرت واقعی را احساس کن" آغاز کرده است.

این کمپین تبلیغاتی از امروز یعنی 30 مهر ماه کار خود را به صورت رسمی آغاز کرده و قرار است طی پخش قسمت اول فصل جدید سریال نیز تیزری تبلیغاتی با محوریت این کنسول نمایش داده شود. به گفته سران آن ها قصد دارند طی این کمپین تمامی اقشار گیمر را جذب این کنسول کرده و احساسات آن ها را برانگیزند!

کنسول علاوه بر اینکه قدرتمندترین کنسول ساخته شده در تاریخ است، کوچک ترین کنسول بازی تاریخ نیز می باشد. این کنسول دارای یک پخش کننده بلوری 4K، منبع تغذیه داخلی و سه پورت USB 3.0 بوده و می توان آن را به هر دو شکل عمودی و افقی روی سطح مورد نظر قرار داد. به عنوان عضوی از خانواده اکس باکس، تمامی بازی های کنسول های قبلی با کیفیت بهتری روی این کنسول اجرا خواهند شد.

منبع: Xbox.com

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..