گوشی تا شوی جدید هواوی

گوشی تا شوی جدید هواوی

نوشته شده توسط: افشین طهرانی , منتشر شده در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۶ , بازدید: ۵۳۶ گوشی تا شوی جدید هواوی

بدون شک صفحه نمایش های لبه به لبه یا Edge مد گوشی های سال 2017 بود. این گونه صفحه نمایش ها که اولین بار در گوشی از آن ها استفاده شد در بسیاری از گوشی های هوشمند جدید مانند مورد استفاده قرار گرفته اند. با وجود زیبایی ظاهری و کارآمد بودن این گونه صفحه نمایش ها به احتمال زیاد در سال 2018 شاهد ظهور گونه ی جدیدی از صفحات نمایش برای گوشی های هوشمند خواهیم بود: صفحه نمایش های تا شو. اولین بار این شرکت ZTE بود که با عرضه Atom M که دو صفحه نمایش را با ظرافت تمام به یکدیگر متصل کرده بود این، گونه صفحه های نمایش را به بازار معرفی کرد.

به گزارش وبسایت CNET به نظر می رسد شرکت نیز در حال کار کردن روی گوشی جدیدی است که صفحه نمایش آن قابلیت تا شدن دارد و قصد دارد آن را در سال 2018 به بازار عرضه کند. به گفته آقای ریچارد یو، مدیر عامل کارگروه بخش تجاری این شرکت نسخه اولیه این گوشی در حال حاضر آماده بوده و آن ها در حال بهبود طراحی و نوآوری های این گوشی هستند. وی در این خصوص گفت:

در حال حاضر این گوشی دو صفحه نمایش دارد، اما بین این دو صفحه نمایش فضای خالی کوچکی وجود دارد. این مسئله باب میل ما نیست و باید از شر آن خلاص شویم.

برای معرفی این گونه قابلیت های جدید چیزی بیشتر از نوآوری های تکنولوژیک هستند. آن ها قصد دارند از این طریق از رقبای خود پیشی گرفته و به بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان تبدیل شوند. به گفته آقای یو:

ما مطمئنا از رقبا پیشی خواهیم گرفت. این سرنوشت ماست. شاید با خود فکر کنید که من متواضع نیستم ... اما هیچ کس توان متوقف کردن ما را ندارد.

طبق گزارشات اخیر نیز در حال کار کردن روی طرحی مشابه برای یک گوشی هوشمند تا شو می باشد. البته گوشی سامسونگ دارای یک صفحه نمایش بوده که قابلیت خم شدن دارد. هنوز مشخص نیست که گوشی هوشمند جدید به طرح نزدیک تر خواهد بود و یا ZTE. در هر صورت به نظر می رسد در سال 2018 شاهد عرضه گوشی های هوشمند با قابلیت های نوآورانه ای خواهیم بود. نظرات خود را در این خصوص با مربع به اشتراک بگذارید.

منبع: DigitalTrends

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..