تجربه ای هم سطح واقعیت در دنیای بازی!

تجربه ای هم سطح واقعیت در دنیای بازی!

نوشته شده توسط: سینا علی پور , منتشر شده در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۶ , بازدید: ۵۳۹ تجربه ای هم سطح واقعیت در دنیای بازی!

قابلیت  در بازی ها, کارت گرافیک هایی با قدرت 100 برابر کارت گرافیک های امروزی و قابلیت photorealistic در , کارت گرافیک هایی با قدرت 40 برابر کارت گرافیک های امروزی نیاز دارد.

 همانطور که بارها خدمت شما عرض کردیم قابلیت آینده بازی های رایانه ای می باشد. با اینکه دمو های بسیاری در این زمینه از سیستم های رندرینگ مخصوص این تکنولوژی دیده ایم.  هنوز شاهد  بازی  با این قابلیت جدید نبوده‌ایم. و آن طور که مشخص است,  به این زودی  به این قابلیت دست نخواهیم یافت. طبق گفته ریچارد کامرون, رئیس انویدیا در برزیل, برای قابلیت در بازی ها, حد اقل به کارت گرافیک هایی با صد برابر قدرت امروزی نیاز خواهیم داشت.

اکنون قابلیت در بازی های ویدیویی امکان پذیر است. در نتیجه گفته های ریچارد کامرون می توان فهمید که به محض اینکه سخت افزار مورد نیاز برای  قابلیت photo realistic در واقعیت مجازی فراهم باشد, کاربران عینک را به چشمان خود زده و آنقدر غرق دنیای شده که فرق دنیای واقعی و مجازی را نخواهند فهمید.

  به بیانی دیگر, رایانه‌های شخصی هنوز به  دوره اوج خود  نرسیده اند. شایان ذکر است که شرکت تمام تلاش خود را به کار گرفته تا مرز های تکنولوژی را با سرعت طی کند. با این تفاسیر, به نظر می رسد که شرکت قادر به رقابت با انویدیا نمی باشد.

حال به نظر شما آیا شرکت با همین سرعت به پیشرفت ادامه خواهد داد یا اینکه پس از مدتی سرعت پیشرفتش کاهش می یابد؟ نظرات خود را با تیم مربع به اشتراک بگذارید.

منبع: dsogaming

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..