عنوان گرن توریسمو بعد از سالها انتظار به دست مشتاقان رسید!

عنوان گرن توریسمو بعد از سالها انتظار به دست مشتاقان رسید!

نوشته شده توسط: مرتضی جلال زاده , منتشر شده در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ , بازدید: ۵۰۱ عنوان گرن توریسمو بعد از سالها انتظار به دست مشتاقان رسید!

به گزارش مربع هفته آینده بالاخره قسمت جدید سری بازی با عنوان پس از وقفه ای 4 ساله منتشر خواهد شد. به مناسب عرضه این بازی و همچنین 20 سالگی این سری، کارگردان و سازنده این عنوان یعنی آقای یامائوچی و رئیس بخش سرگرمی سونی آقای یوشیدا طی ویدئویی در خصوص سختی های ساخت عناوین مختلف این سری و همچنین قابلیت های جدید این نسخه صحبت می کنند.

در این ویدئو بخش هایی از نسخه های مختلف سری نمایش داده شده و آقای یامائوچی درباره تجربیاتش در طی پروسه ساخت این عناوین صحبت می کند. وی ذکر می کند که هیچ یک از 200 نفر عضو استودیوی غیر قابل جایگزینی بوده و گویی تک تک آن ها برای خلق این بازی ساخته شده اند.

بازی قرار بود سال قبل عرضه شود اما به دلیل اعمال برخی بهبود ها عرضه آن به تعویق افتاد تا این بازی به صورت کامل و بهینه به بازار عرضه شود. اخیرا نسخه بتای این بازی نیز منتشر شد تا بازیکنان بتوانند در صورت تمایل قسمت هایی از این عنوان را تجربه کنند که در کمال تعجب بیش از یک میلیون کاربر آن را تجربه کردند!

بازی در تاریخ 25 مهر ماه به صورت انحصاری برای کنسول عرضه خواهد شد.

منبع: Dualshockers

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..