با برروزرسانی جدید تلگرام موقعیت زنده بفرستید.

با برروزرسانی جدید تلگرام موقعیت زنده بفرستید.

نوشته شده توسط: مهسا صفرپور , منتشر شده در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ , بازدید: ۴۵۷ با برروزرسانی جدید تلگرام موقعیت زنده بفرستید.

با بروزرسانی خود به  نسخه جدید 4.4 ،موقعیت مکانی خود را به صورت زنده با دوستانتان به اشتراک بگذارید و فایل های صوتی خودتان را با استفاده از پخش کنننده موسیقی جدید راحت تر گوش کنید.

اشتراک موقعیت مکانی زنده به این صورت است که شما موقعیت خود را در زمان واقعی با دوستانتان به اشتراک می گذارید . این قابلیت برای زمانی که می خواهید با گروهی از دوستانتان قرار ملاقات بگذارید به شما کمک می کند تا راحت تر یکدیگر را پیدا کنید. شما با اشتراک گذاری موقعیت زنده می توانید موقعیت خودتان را برای 15 دقیقه ، 1 یا 8 ساعت با دوستان به اشتراک بگذارید.

اگر شما و دوستانتان موقعیت زنده خودتان را در یک گروه به اشتراک بگذارید ، نقشه ، موقعیت فعلی همه افراد را به شما نشان می هد. اگر تمایل به استفاده از این قابلیت جدید را دارید ، ما در اینجا در بخش ترفند این بروزرسانی جدید را با کاربران مرور کرده ایم.

پخش کننده موسیقی از نو طراحی شده تا شما بتوانید فایل های صوتی خود را راحت تر پخش کنید.

چت گروهی در این نسخه تقویت شده و شما به راحتی می توانید پیام ارسالی از مدیران را توسط نشانه جدید " ادمین" شناسایی کنید و مدیران گروه می توانند امکان مشاهده تاریخچه پیام های قبلی را برای کاربران جدید را در سوپرگروه ها کنترل کنند.

تلگرام اکنون نیز با زبان کشور های  فرانسه ، اندونزی ، مالایی ، روسی و اوکراین در دسترس است و به زودی زبان های بیشتری را مانند فارسی پشتیبانی خواهد کرد.

خود را بروزرسانی کنید تا از تمامی امکانات آن استفاده کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..