با استفاده از امواج فراصوت وسایل را تمیز کنید!

با استفاده از امواج فراصوت وسایل را تمیز کنید!

نوشته شده توسط: مهسا صفرپور , منتشر شده در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۶ , بازدید: ۴۹۷ با استفاده از امواج فراصوت وسایل را تمیز کنید!

به دنبال تمیزکننده عمیق لباس ، سبزیجات یا هرچیز دیگری هستید ؟ می توانند به شما کمک کنند.

برای لذت بردن از پاکیزگی، یک استاندارد جدید در مورد حذف خاکستر و باکتری ها از زندگی شما وجود دارد. استفاده از باعث می شود که شما یک ابزار جدید برای تمیزکردن با استفاده از امواج فراصوت دراختیار داشته باشید که باعث می شود در زمان و آب و انرژی صرفه جویی کنید. این دستگاه به اندازه کف دست است که باعث می شود شما با استفاده از آب هرچیزی را ضدعفونی کنید.

دستگاه با استفاده از امواج فراصوت مدولاسیون کار می کند که خاک و باکتری ها را در یک سطح میکروسکپی تجزیه می کند.این دستگاه امواج فراصوت را  به محیط مایع اطراف خود می فرستد که باعث به وجود آمدن حباب های میکروسکپی می شود.این حباب ها به سطح چیزی که شما نیاز دارید تا پاک شود مثل : عینک ، لباس ها ، میوه یا سبزی و ... را ضربه می زنند که باعث از بین رفتن خاکستر ، روغن و باکتری از روی آنها می شود.

استفاده از این دستگاه بسیار راحت است ، تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که ظرف خود را انتخاب کنید و داخل ظرف را از آب پر کنید ، دستگاه را به یک خروجی متصل کنید و مواد شوینده یا صابون خود را اضافه کنید ، را بپرخانید و دکمه شروع را فشار دهید . تمیزکردن با این دستگاه بسیار چشمگیر است و دستگاه سر و صدای زیادی تولید نمی کند.

 به عنوان یک همدم مسافرتی عالی برای شما خدمت می کند که باعث می شود تا سبکتر به مسافرت بروید و حتی دور از خانه لباس های خود را بشورید . از این دستگاه نه تنها برای تمیزکردن لباس ها بلکه برای طلا و جواهر ، مسواک و حتی اسباب بازی بچه ها می توانید بهره ببرید. اکثر تمیزکننده های ضدباکتری از مواد شیمیایی استفاده می کنند که در مورد این موضوع صدق نمی کند.

این محصول از دسامبر 2017 وارد بازار می شود.

 

منبع : Digitaltrends

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..