توییتر با بروزرسانی جدید مشکلات کاربران را برطرف می کند!

توییتر با بروزرسانی جدید مشکلات کاربران را برطرف می کند!

نوشته شده توسط: مهسا صفرپور , منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۶ , بازدید: ۴۸۹ توییتر با بروزرسانی جدید مشکلات کاربران را برطرف می کند!

تعداد کاراکترهای مجاز برای تویئت ها را برای اولین بار پس از یازده سال افزایش داد. در این بروزرسانی جدید  تعداد کاراکترها از 140 کاراکتر اصلی به 280 کاراکتر تغییر کرده است . این تغییر در حال حاضر  این تغییرات برای گروه کوچکی از کاربران اعمال شده است و به زودی همه کاربران خواهند توانست از این بروزرسانی استفاده کنند.

در پست وبلاگ خود توضیح داد که بیشتر کاربران غالبا به بیش از 140 کاراکتر برای توئیت کردن احتیاج دارند.این اتفاق عمدتا برای کاربران انگلیسی زبان رایج است که در نهایت آنها مجبور میکرد افکار خود را به دو یا چند توئیت تقسیم کنند.

دراین مقایسه کاربران آسیایی در چین ،ژاپن . کره با چنین مشکلی مواجه نیستند، زیرا ماهیت کاراکترهای آنها این اجازه را میدهد که نظرات خود را با کاراکترهای کمتر به اشتراک بگذارند. که باعث میشود تعداد کمی از کاربران از 140 کاراکتر برای توئیت های خود استفاده کنند. به همین دلیل ، تصمیم گرفته است که محدودیت 280 کاراکتر را برای کاربران چینی، ژاپنی و کره ای خود ارائه نکند.

این محدودیت 140 کاراکتری به زمانی برمیگردد که قابلیت ارسال توئیت ها را با سرویسSMS  داشت ؛به همین دلیل برای اینکه یک توئیت در یک جای بگیرد مسئولین فنی وبسایت تصمیم گرفته بودند تعداد کاراکترهای مجاز را به 140 عدد محدود کنند.حالا با در نظر گرفتن اینکه این سرویس مدت ها است از لیست قابلیت های خارج شده است، محدود کردن تعداد کاراکترهای هر پست به عدد 140 به هیچ وجه منطقی به نظر نمی رسد، به همین دلیل ظاهرا مسئولین تصمیم گرفتند این مقدار را به 280 کاراکتر افزایش دهند.

منبع: GSMarena

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..