بروزرسانی جدید توئیتر

بروزرسانی جدید توئیتر

نوشته شده توسط: افشین طهرانی , منتشر شده در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ , بازدید: ۴۸۹ بروزرسانی جدید توئیتر

امروزه که استفاده از گجت ها و نرم افزار های مختلف نقش بزرگی را در زندگی بشر ایفا می کنند، رقابت بین شرکت های مختلف بسیار تنگ شده و کوچکترین اشتباه می تواند به کمپانی هایی که در حیطه تکنولوژی و نرم افزار فعالیت می کنند ضربه بزرگی وارد کند. یکی از راه حل هایی که می تواند به عمر استفاده از این نرم افزار ها، شبکه های اجتماعی و تکنولوژی های جدید بی افزاید، عرضه نسخه های جدید و بروزرسانی مختلف در راستای بهبود این تکنولوژی ها و شبکه های اجتماعی می باشد.

شبکه اجتماعی که در مارس ۲۰۰۶ به دست جک دورسی ایجاد شد و در ژانویه ۲۰۰۶ آغاز به کار کرد، از قدیمی ترین ها در صنعت به شمار آمده و امروزه در حدود 330 میلیون کاربر دارد. به تازگی این غول شبکه های اجتماعی قابلیت جدیدی را معرفی کرده که نیاز کاربران را برای چک کردن نرم افزار های مختلف و سایت های خبری بر طرف کند. این قابلیت جدید که نام دارد مطالب ترند شده و یا همان  اخبار داغ که بازدید زیادی داشته در یک صفحه برای کاربران به نمایش می گذارد.

این قابلیت جالب که دیروز توسط کمپانی رونمایی شد، به کاربران این اجازه را می دهد که در کمترین زمان جدید ترین مطالب  و داغ ترین اخبار را در کوتاه ترین زمان مشاهده کنند. کاربران علاوه بر مشاهده توئیت های پر بازدید افرادی که آنها را دنبال می کنند، می توانند مطالب داغ افراد مختلف هر روزه در مشاهده کنند. در نهایت می توان گفت این قابلیت برای افرادی که وقت زیادی برای گشت گذار در شبکه های اجتماعی ندارند بسیار مناسب و کار آمد خواهد بود. برای سیستم عامل های  و در دسترس است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..