نسخه دیگری از Batman Arkham ساخته نخواهد شد

نسخه دیگری از Batman Arkham ساخته نخواهد شد

نوشته شده توسط: فرهاد نجاری , منتشر شده در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ , بازدید: ۴۷۰ نسخه دیگری از Batman Arkham ساخته نخواهد شد

به گزارش مربع اخیرا طی همایش Wizard Comic Con در شهر نشویل آمریکا، طرفداران از آقای ، صدا پیشه کهنه کار شخصیت بتمن، در خصوص نسخه بعدی سری بازی های Batman Arkham سوالاتی پرسیدند که وی در جواب به این سوالات پاسخ های نه چندان خوشبینانه های ارائه داد. آخرین نسخه منتشر شده از سری بازی های بتمن عنوان بود که سال گذشته برای کنسول های ، و منتشر شد. به گفته آقای کانروی:

میدونید، من باور نمی کنم که آن ها نمی خواهند نسخه جدید از این بازی بسازند، اما آن ها واقعا نمی خواهند این کار را بکنند. واقعا عجیب نیست؟

استودیوی قبلا هم اعلام کرده بود که بازی شوالیه آرکام سومین و آخرین بازی آن ها در سه گانه بتمن خواهد بود و بعد از انتشار این بازی آن ها قصد دارند به سمت پروژه های دیگر رفته و از شخصیت بتمن فاصله بگیرند.

آن ها میلیاردها دلار از فروش این بازی ها سود کردند اما حالا برنامه ای برای ساخت نسخه جدید از آن ندارند. متاسفم.

با اینکه این خبر می تواند برای طرفداران این سری بازی بسیار ناراحت کننده باشد باید توجه داشت که ممکن است کمپانی در حال ساخت نسخه دیگری از این سری توسط استودیوی مونترال خود باشد که قبل از این عنوان تحسین شده ی را با صداپیشه های متفاوت از سه گانه برای طرفداران به ارمغان آورده بودند. سری آرکام یک فرنچایز بسیار پول ساز برای کمپانی بوده و بعید است که آن ها به این زودی از ساخت بازی های جدید بر اساس این شخصیت دست بکشند. شاید این تنها پایان کار آقای کانروی در نقش بتمن باشد و نه پایان بتمن! چند وقت پیش در فضای وب شایعه هایی از یک بازی جدید ساخته با حضور شخصیت مطرح شده بود اما با انتشار این خبر جدید احتمال صحت این شایعه تقریبا صفر است.

منبع: Arkhamverse

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..