اولین اطلاعات منتشر شده از Call of Duty 2018!

اولین اطلاعات منتشر شده از Call of Duty 2018!

نوشته شده توسط: افشین طهرانی , منتشر شده در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ , بازدید: ۶۴۶ اولین اطلاعات منتشر شده از Call of Duty 2018!

هنوز نسخه جدید سری بازی یعنی منتشر نشده که اولین اطلاعات از نسخه بعدی این سری که وظیفه ساخت آن بر عهده استودیوی می باشد منتشر شده است!

اگر هم اکنون به وبسایت رسمی این استودیو سر بزنید با یک آگهی استخدام برای یک طراح سیستم بازی مواجه خواهید شد که در بین توانایی های لیست شده لازم برای این موقعیت شغلی " دانش قوی در خصوص سلاح ها و تکنولوژی های نظامی روز" نیز به چشم می خورد. آیا در حال ساخت یک بازی شوتر نظامی غیر از است؟ فکر نمی کنم! در ادامه می توانید این آگهی استخدام را مشاهده نمایید:

در صورتی که این خبر حقیقت داشته باشد بار دیگر شاهد بازگشت سری به دنیای جنگ های امروزی خواهیم بود. لازم به ذکر است که استودیوی تری آرک تا به حال نسخه ای از سری بازی های که در زمان حال جریان داشته باشد را نساخته و تمامی نسخه های ساخته شده توسط این استودیو همه در زمان گذشته و یا آینده جریان داشته اند. آخرین بار که این استودیو وظیفه ساخت نسخه ای از سری را بر عهده داشت مربوط به سال 2013 و بازی بود. آخرین باری نیز که یکی از نسخه های این سری در دنیای امروزی جریان داشت مربوط به بازی بود.

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا تمایل دارید بار دیگر به زمان حال بازگردد؟ نظرات خود را با مربع به اشتراک بگذارید.

منبع: PSU

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..