تصویر جدید از ساعت هوشمند جدید اپل منتشر شده است

تصویر جدید از ساعت هوشمند جدید اپل منتشر شده است

نوشته شده توسط: سیاوش محمد , منتشر شده در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ , بازدید: ۴۳۰ تصویر جدید از ساعت هوشمند جدید اپل منتشر شده است

اطلاعات جدیدی که اخیراً از فریم ویر جدید iOS11 منتشر شده است نشان می دهد که اپل قرار است به زودی ساعت هوشمند دیگری معرفی کند که از سیستم ارتباطی جداگانه پشتیبانی می کند و در رنگ های جدیدی عرضه خواهد شد. سری سوم از ساعت های هوشمند اپل علاوه بر رنگ های فعلی دو رنگ طلایی مایل به قرمز و خاکستری سرامیکی را خواهند داشت که پیش بینی می شود رنگ خاکستری جدید جایگزین رنگ سفید سرامیکی قدیمی شود در حالیکه رنگ طلایی جدید تند ترین رنگ طلایی خواهد بود که تا به حال اپل از آن استفاده کرده است.

ماه پیش، شایعه شده بود که سری سوم با پشتیبانی سلولی عرضه شود و با این اخبار جدید ظاهراً به نظر می رسد شایعات درست از آب در آمده اند. در تصویری که اخیراً از این ساعت هوشمند جدید منتشر شده است مطالب بسیار زیادی وجود دارد که از جمله این مطالب می توان به 4 نقطه سبز اشاره کرد که ارتباط ساعت با سرویس دهنده را نشان می دهد. البته هنوز هیچ چیزی از سوی اپل تأیید نشده است و باید تا ۲۱ شهریور (دو روز دیگر) صبر کنیم تا ببینیم آیا واقعاً ساعت های هوشمند نسل سوم اپل از LTE پشتیبانی خواهند کرد و اینکه نهایتاً چه رنگ هایی به رنگ های فعلی اضافه خواهد شد. با ما اخبار مرتبط را دنبال کنید.

منبع: Neowin

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..