عرضه GTA Vice City و Half Life 2 بر روی Xbox One

عرضه GTA Vice City و Half Life 2 بر روی Xbox One

نوشته شده توسط: افشین طهرانی , منتشر شده در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ , بازدید: ۵۳۳ عرضه GTA Vice City و Half Life 2 بر روی Xbox One

به گزارش مربع طی نمایشگاه 2017 شرکت مایکروسافت اعلام کرد که کنسول دارای قابلیت برای بازی های کنسول اول خواهد بود. متاسفانه در آن زمان اطلاعات بیشتری در این خصوص اعلام نشد اما اخیرا به لطف سیستم اکس باکس نام 2 بازی که با این قابلیت به خواهند آمد مشخص شده اند.

صفحه مربوط به در پایگاه داده خود دارای فایل هایی مربوط به بازی های و می باشد. حتی می توان صفحات مربوط به پروفایل این دو بازی را نیز یافت. اما صفحه مربوط به اچیومنت ها یافت نمی شود که البته جای تعجب نیست چرا که به گفته مایکروسافت بازی های فاقد سیستم اچیومنت خواهند بود.

مایکروسافت تا به حال دو بازی و را برای قابلیت معرفی کرده و آقای فیل اسپنسر نیز در اظهارات خود تاکید کرده که بازی هایی که با این قابلیت روی کنسول اجرا خواهند شد "شمایل و حس بهتری دارند". البته توجه داشته باشید که لیست بازی های به بزرگی لیست عناوین که به بیش از 400 بازی می رسد نخواهد بود.

نکته قابل توجه دیگر این قابلیت این است که کاربر می تواند با استفاده از محتوای دانلود شده و یا دیسک اصلی بازی اولیه، آن را روی خود تجربه کند به عبارت دیگر شما می توانید کنسول های ، ، و خود را با استفاده از بازی های اصلی به صورت LAN به یکدیگر متصل کنید!

منبع: Gametransfers

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..