اطمینان مایکروسافت در استقبال گیمرها از Xbox One X

اطمینان مایکروسافت در استقبال گیمرها از Xbox One X

نوشته شده توسط: سیاوش محمد , منتشر شده در تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۶ , بازدید: ۴۵۱ اطمینان مایکروسافت در استقبال گیمرها از Xbox One X

بازگو کردن تجربه رزولوشن برای کسانی که آن را ندیده و تجربه نکرده اند کار بسیار سختی. همین امر موجب می شود بازاریابِ و تبلیغات کنسولی مثل که روی این قابلیت مانور ویژه ای می دهد کار سختی باشد. با این حال عقیده دارد که جامعه گریمها خود با مشاهده تصاویر مقایسه این کنسول با کنسول های دیگر به ارزش آن پی خواهند برد.

به گفته آرون گرینبرگ مدیر بخش بازاریابی پس ازانتشار بازی های که از رزولوشن  نیز پشتیبانی می کنند بازیکنان خود متوجه تفاوت کیفیت عناوین این کنسول با دیگر کنسول ها شده و بسیار تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.  وی خاطرنشان کرد همین حالا نیز بدون دخالت بسیاری از طرفداران تصاویر مقایسه ای فراوانی از عناوین روز در فضای مجازی منتشر کرده اند که به درک هر چه بهتر قدرت این کنسول کمک کرده است.

به گفته گرینبرگ اطمینان دارد که مردم پس از مشاهده ی تصاویر مقایسه ای بازی های روز مانند قادر خواهند بود که تفاوت را با چشم خود ببینند. قصد ندارد در این خصوص تبلیغات مجزایی و بیشتر تمایل دارد که طرفداران خود در این خصوص قضاوت کنند. طی این مصاحبه گرینبرگ تایید کرد که مایکروسافت بر سر موضوع Cross Play در حال مذاکره با سونی است.

نظرات خود را پیرامون این موضوع با مربع به اشتراک بگذارید.

منبع: Dualshockers

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..