شهریور۵

بازگشت خالق سری رزیدنت اویل برای کارگردانی رزیدنت اویل 8


  • بازگشت خالق سری رزیدنت اویل برای کارگردانی رزیدنت اویل 8

از آنجا که در حال حاضر بازی در مراحل اولیه ساخت در استودیوی به سر می برد هنوز هیچ اطلاعاتی از آن در دسترس نیست. حتی ممکن است بازی هنوز در مراحل پیش تولید بوده و کارگردانی برای آن تعیین نشده باشد. در صورتی که آقای کوشی ناکانیشی، کارگردان نسخه هفتم این بازی، تمایلی به کارگردانی نسخه جدید آن نداشته باشد می تواند از خالق اصلی این سری یعنی آقای برای کارگردانی درخواست کند!

در طی حضور آقای در نمایشگاه QuakeCon برای تبلیغ بازی  از وی سوال شد که اگر به او آزادی عمل کامل بدهد را کارگردانی خواهد کرد یا خیر. تنها به پاسخ "شاید" بسنده کرده و توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه نداد. از آنجا که در حال حاضر در حال همکاری با استودیوهای بازی سازی Tango Gameworks و بتسدا می باشد بعید است که برای کارگردانی بازی انتخاب شود، اما چنین چیزی غیرممکن نیست.

  در حوزه همکاری با دیگر استودیوها برای ساخت عناوینی همچون و یا حتی برخی از نسخه های سری برای نینتندو سابقه ای طولانی دارد. با توجه به این موضوع بعید نیست که برای بهره بردن از حضور در این پروژه با بتسدا همکاری داشته باشد. باید توجه داشت که و با بسته شدن ناگهانی استودیوی بازی سازی Clover Studio  جدایی ناخوشآیندی داشتند. البته طبق شایعات اخیر ظاهرا در حال مذاکره با کارکنان سابق این استودیو و همچنین استودیوی می باشد اگرچه ممکن است همکاری با برای توسعه  بازی Okami 2 باشد.

با توجه به تمایل به همکاری با کارکنان سابق خود و همچنین عدم رد شدن احتمال کارگردانی توسط آقای به نظر می رسد وقوع چنین امری آنچنان دور از ذهن نباشد. البته با وجود مشغله کاری زیاد که در حال کار کردن بر روی پروژه است نمی توان هیچ چیز را تایید کرد و می بایست منتظر خبرهای رسمی در این خصوص ماند.

منبع: Gamerant


نوشته شده توسط: افشین طهرانی / بازدید: ۱۸۸۴


ثبت دیدگاه

دیدگاه ها (۰)