بازی تاج و تخت این فصل 7 قسمتی خواهد بود!

بازی تاج و تخت این فصل 7 قسمتی خواهد بود!

نوشته شده توسط: سیاوش محمد , منتشر شده در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۶ , بازدید: ۵۹۳ بازی تاج و تخت این فصل 7 قسمتی خواهد بود!

دو هفته تا شروع فصل جدید سریال بیشتر نمانده است و همه طرفداران بسیار هیجان زده اند. سازندگان اعلام کرده اند تقریباً نزدیک به 13 قسمت تا پایان کامل این سری فاصله داریم و فصل هفتم فقط 7 قسمت و فصل هشتم نیز به احتمال زیاد کمتر از 6 قسمت خواهد بود. ولی این موضوع به این معنی نیست که با کم شدن تعداد قسمت های این دو فصل مطالب کمتری نمایش داده خواهد شد.

در اوّلین نمایشگاه در نشویل در مصاحبه ای که با طراح صدای این سریال یعنی پائولا فیرفیلد شد او اعلام کرد که قسمت آخر سریال 82 دقیقه خواهد بود و میخواهد تمام قسمت های فصل آخر را نیز به همین منوال طولانی در نظر بگیرد. از سوی دیگر سازندگان در مقابل انتقادهای طرفداران به کم بودن تعداد قسمت های این فصل اعلام کردند که در عوض هزینه یک فصل کامل بر روی این سریال شده است و تلاش شده تا جریان های هیجان انگیز یک سریال 13 قسمتی در 6 قسمت انباشته شود. با این وجود این 13 قسمتی که تا انتهای داستان این سریال مانده است به احتمال زیاد هیجان انگیزترین قسمت هایی خواهند بود که تا به حال از این سریال پخش شده است به هر حال باید منتظر بمانیم تا ببینیم که این وعده ها حقیقت دارند یا خیر ...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..