برکینگ بد به صورت واقعیت مجازی!!

برکینگ بد به صورت واقعیت مجازی!!

نوشته شده توسط: مرتضی جلال زاده , منتشر شده در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ , بازدید: ۸۸۰ برکینگ بد به صورت واقعیت مجازی!!

را احتمالاً میتوان یکی از بهترین سریال های تلویزیونی دانست که تا به حال ساخته شده است. این سریال داستان والتر وایت (بریان کرانستون) معلم شیمی زحمتکش یک دبیرستان را روایت میکند که در ابتدای داستان متوجه می‌شود، دارای سرطان ریه است. او پیش از فرارسیدن مرگش، برای تأمین مالی خانواده‌اش به همراه دانش‌آموز پیشین خود، جسی پینکمن (آرون پاول) شروع به تولید و پخش مت‌آمفتامین (شیشه) می‌کند. این سریال به حدی موفقیت آمیز بود که خالق آن شروع به ساخت یک اسپین آف با نام از روی این داستان کرد که متعاقباً همانند سریال اصلی نظرات مثبت بسیاری از منتقدین را دربرداشت.

ظاهراً وینس گیلیگِن تصمیم گرفته است تا با همکاری سونی یک اسپین آف دیگر در ارتباط با این سریال بسازد که اینبار قرار است از تکنولوژی واقعیت مجازی بهره ببرد. او در این ارتباط گفت:

من واقعاً میخواهم که اینکار را انجام بدهم.  من میخواهم اینبار این آزمایش را با تکنولوژی واقعیت مجازی برای انجام بدهم و فکر میکنم محصول نهایی همه طرفداران را راضی نگاه خواهد داشت.

اینکه برکینگ بد با واقعیت مجازی چگونه سریالی خواهد بود را هنوز هیچ کسی نمیداند و اطلاعات زیادی هنوز در این ارتباط منتشر نشده است ولی میدانیم همه طرفداران اکنون در حال تصور چنین وضعیتی هستند ، پس نظراتتان در مورد این سریال را با ما در میان بگذارید.

منبع: Variety

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..