اولین قسمت از برنامه تلویزیونی اپل منتشر شد!

اولین قسمت از برنامه تلویزیونی اپل منتشر شد!

نوشته شده توسط: افشین طهرانی , منتشر شده در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ , بازدید: ۷۶۲ اولین  قسمت از برنامه تلویزیونی اپل منتشر شد!

اولین قسمت از شو تلویزیونی سیاره اپلیکیشن ها که در مورد توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایل توسط ساخته شده است اکنون از طریق و در دسترس است.  همه میتوانند قسمت اوّل این برنامه تلویزیونی را از طریق سرویس استریم آنلاین شرکت دنبال کنند ولی دیدن قسمت های بعدی فقط برای اعضای سرویس   ممکن خواهد بود.

کمپانی اولین اپیزود این شو تلویزیونی را دیشب در جریان رویداد در سن خوزه به نمایش عموم قرار داد؛ این برنامه تمرکز خود را بر روی گروهی از توسعه دهندگان گذاشته است که میخواهند هیئتی متشکل از بازیگران ستاره هالیوودی را تحت تأثیر قرار بدهند.

اوایل پارسال بود که اعلام کرد که در حال کار کردن بر روی یک شو تلویزیونی از پیش برنامه ریزی نشده است و میخواهد تعداد 100 نفر از بهترین توسعه دهندگان های موبایل را گرد هم آورد تا در یک رقابت جذاب تلاش کنند تا هیئت متشکل از ستارگان معروف هالیوودی را تحت تأثیر قرار دهند. کمی قبل از اینکه اولین قسمت پخش شود سازندگان توضیح دادند که اینکار چطور انجام خواهد شد؛ برنامه به توسعه دهندگان این فرصت را میدهد تا در 60 ثانیه در حالی که بر روی یک پله برقی متحرک قرار دارند به هیئت ژوری توضیح دهند که قصد ساخت چه اپلیکیشینی را دارند و اگر هیئت ژوری از موضوع خوششان بیاید به توسعه دهنده اجازه داده می شود تا توضیحات دقیقتری در مورد این بدهند و اگر ایده از سوی هیئت تصمیم گیرنده مورد قبول قرار بگیرد، اپل هزینه ساخت اپلیکیشن را بر عهده خواهد گرفت و توسعه دهندگان را حمایت خواهد کرد. این موضوع علاوه بر اینکه حالت سرگرمی دارد، فرصت خوبی را ایجاد میکند که حمایت ملی از فعالیت های خلاقانه و استارتاپ در آمریکا شکل بگیرد. در پایین میتوانید تریلر این شو تلویزیونی جالب را ببینید.

 

 

منبع: theverge

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..