سکان انجمن عدالت به دست کارگردان Avengers افتاد!

سکان انجمن عدالت به دست کارگردان Avengers افتاد!

نوشته شده توسط: سیاوش محمد , منتشر شده در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۶ , بازدید: ۶۶۴ سکان انجمن عدالت به دست کارگردان Avengers افتاد!

() که در عناوین ساخته شده از دنیای نقش کارگردان را بر عهده داشت امروز از کارگردانی فیلم سینمایی () به دلیل مشکلات خانوادگی کناره گیری کرد. در مصاحبه ای که امروز در نشریه هالیوود ریپورتر منتشر شد سازندگان دنیای سینمایی اعلام کردند که جای خود را به () کارگردان و نویسنده فیلم خواهد داد تا وی مراحل پس از تولید را تا زمان عرضه فیلم در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۶ بر عهده بگیرد.

دختر  در سن 20 سالگی در ماه مارس خودکشی کرده است و او اکنون اعتراف نموده که در مورد تأثیر زندگی شخصی بر روی کار قضاوت نادرستی داشته و نمیتواند با این شرایط به کار ادامه بدهد. او در این مصاحبه گفته است:

من فکر میکردم بعد از این اتفاق وحشتناکی که برایم افتاده است میتوانم با کار کردن تمام اتفاقات بد را فراموش کنم و این دوران سخت را پشت سر بگذارم ولی متأسفانه اشتباه میکردم. در این دو ماه گذشته من متوجه شدم پیش نیازها و خواسته های چنین شغلی بسیار شدید است و چنین وضعیتی من را از درون متلاشی میکند. تصمیم گرفته ام تا یک قدم به عقب بردارم و کارم را به عنوان کارگردان رها کنم تا شاید زمان بیشتری برای خانواده و فرزندانم داشته باشم. آنها روزهای سختی دارند و من هم از این موضوع بسیار عذاب میکشم.

کمپانی هم گفته اند که علی رغم مشکلات موجود و تعویض شدن یک کارگردان فیلم پروسه خوبی را طی میکند و فعلاً قرار است در موعد مشخص به روی پرده نقره ای سینما برود و خوشبختانه تمام فیلم برداری ها هم انجام شده است. جریان و سکانس های فیلم همگی  تا به اینجا مطابق سلیقه  بوده و تنها مراحل پس از تولید باقی مانده است که کسی بهتر از نمیتواند آن را انجام دهد. آنها معتقدند این فیلم نهایتاً فیلم فوق العاده ای خواهد بود که طرفداران آن را دوست خواهند داشت.

منبع: theverge

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..