اردیبهشت۱۲

پلی استیشن 5 زودتر از چیزی که انتظار دارید عرضه خواهد شد!


  • پلی استیشن 5 زودتر از چیزی که انتظار دارید عرضه خواهد شد!

در حال حاظر کنسول جدیدترین کنسول خانگی عرضه شده در بازار بوده و موضوع بحث تمامی محافل گیمی می باشد اما این بدین معنی نیست که و در حال توسعه کنسول های نسل بعد خود نیستند. گزارشی جدید حاکی از آن است که نسل بعدی کنسول زودتر از چیزی که فکرش را می کنید به بازار عرضه خواهد شد. همچنین در این گزارش ذکر شده که  نیز تا نیمه دوم سال کنسول جدید خود را معرفی و عرضه خواهد کرد.

این گزارش توسط Damian Thong آنالیزور امنیتی Macquarie، که عرضه نسخه اسلیم و همچنین را به درستی پیش بینی کرده بود منتشر شده است. وی درباره جزئیات کنسول اظهار نظری نکرده و در حال حاظر تمامی این صحبت ها در حد حدس و گمان می باشند.

در عین حال تا به حال هیچ گونه صحبتی درباره نکرده است. اما با توجه به نزدیک شدن به زمان عرضه کنسول جدید یعنی و همچنین اقبال خوب کنسول در بازار، معرفی یک کنسول جدید توسط آنچنان دور از ذهن نیست. پیش بینی می شود کنسول در نمایشگاه امسال به صورت کامل معرفی شود ولی معرفی کنسول پلی استیشن 5 توسط در این نمایشگاه بعید است. از زمان معرفی کنسول در سال 2013، موفق شده 60 میلیون واحد از این کنسول را در سرتاسر جهان به فروش برساند. این رقم تقریبا دو برابر تعداد کنسول هایی است که در همین بازه زمانی به فروش رسانده. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا کنسول  در سال جاری معرفی خواهد شد؟ نظرات خود را با مربع به اشتراک بگذارید.

منبع: BGR


نوشته شده توسط: مرتضی جلال زاده / بازدید: ۲۸۷۴


ثبت دیدگاه

دیدگاه ها (۰)