اردیبهشت۲

نیاز به ثبت شماره تلفن برای انجام بازی های رنک Dota 2


  • نیاز به ثبت شماره تلفن برای انجام بازی های رنک Dota 2

اخیرا به روز رسانی جدیدی برای بازی Dota 2 توسط شرکت Valve عرضه شده که طبق توضیحات مربوط به آن این به روز رسانی به منظور "بهبود تجربه مچ میکینگ" عرضه شده است. یکی از تغییرات بزرگ این به روز رسانی نیاز به ثبت یک شماره تلفن توسط کاربر برای ورود به بازی های مولتی پلیر رنک می باشد.

والو در وبلاگ رسمی خود طی بیانیه ای اعلام کرد:

بازیکنانی که از چندین اکانت کاربری استفاده می کنند روی براکت های Skill تاثیر منفی می گذارند. هدف ما این است که مطمئن شویم تعداد این گونه بازیکنان به حداقل برسد.

از 20ام آوریل بازیکنان دو هفته فرصت دارند تا برای حساب کاربری خود یک شماره تلفن ثبت کنند. البته از 4ام آوریل اکانت هایی که برایشان شماره تلفنی ثبت نشده باشند قادر نخواهند بود که در مسابقات رنک شرکت کنند. امکان تغییر شماره تلفن ثبت شده برای حساب های کاربری نیز وجود دارد، اما کاربران نمی توانند بلافاصله از شماره قبلی در یک اکانت دیگر استفاده کنند و برای این کار می بایست حداقل سه ماه منتظر ماند. والو در این خصوص اعلام کرد:

این کار برای جلوگیری از استفاده از یک شماره تلفن در چندین اکانت می باشد. همچنین شماره تلفن های ارائه شده توسط سرویس های اینترنتی مورد قبول قرار نمی گیرند.

همچنین در قوانین مچ میکینگ نیز تغییراتی اعمال شده است. عنوان Dota 2 همچنان دارای رکورد بیشترین تعداد کاربر فعال در شبکه استیم می باشد.

منبع: Gamespot


نوشته شده توسط: سیاوش محمد / بازدید: ۳۷۶۲


ثبت دیدگاه

دیدگاه ها (۰)