رسم PivotDiagram در نرم افزار ویزیو

رسم PivotDiagram در نرم افزار ویزیو

نوشته شده توسط: افشین طهرانی , منتشر شده در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۶ , بازدید: ۷۰۷ رسم PivotDiagram  در نرم افزار ویزیو

همانطور که می دانید نرم افزار از ابزار ها و قسمت های مختلفی تشکیل شده تا کاربران بتوانند به راحتی چارت های سازمانی، نمودار ها و دیگر پروژه های خود را توسط این نرم افزار بسازند. یکی از دیاگرام های مهم این نرم افزار نام دارد که به آن دیاگرام محوری نیز گفته می شود. به صورت کلی می توان گفت این دیاگرام مجموعه ای از شکل های ترسیمی در یک ساختار درختی می باشد. کاربرد این نوع دیاگرام بیشتر برای تحلیل محاسبات توسط نمودار ها می باشد. لازم به ذکر است که از انواع منابع خارجی نیز می توان در یک استفاده کرد که در زیر برخی از آن هارا مشاهده می کنید.

  • Microsoft Office Excel workbook
  • Microsoft Office Access database
  • Microsoft Windows SharePoint Services list
  • Microsoft SQL Server database
  • Microsoft SQL Server Analysis Services
  • Other OLE DB or ODBC data sources

 

برای رسم یک   ابتدا باید یک فایل جدید در نرم افزار باز کنید. برای انجام این کار در گروه Business گزینه را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه یک پنجره به صورت خودکار خودکار برای انتخاب منابع خارجی باز می گردد.

در این قسمت پس از انتخاب Microsoft Exel Workbook برروی گزینه Next کلیک کرده و مراحل را تا پایان و رسیدن وگزینه Finish ادامه دهید. پس از کلیک بر روی Finish مشاهده خواهید کرد که یک دیاگرام محوری در سمت چپ صفحه نمایان می شود. 

پس از پرکردن ستون ها وفیلدها با اطلاعات مورد نظر شما یک دیاگرام محوری کامل در دست دارید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..