لایه ها در نرم افزار ویزیو

لایه ها در نرم افزار ویزیو

نوشته شده توسط: افشین طهرانی , منتشر شده در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۶ , بازدید: ۷۳۷ لایه ها در نرم افزار ویزیو

در ابزار های بسیاری وجود دارد که کاربرد این ابزار ها با یکدیگز تفاوت داشته و هرکدام در بخش مخصوص خود بکار گرفته می شوند. یکی از مهم ترین این ابزار ها که نام دارد وظیفه دسته شکل های درج شده در یک سند و تنظیماتی از قبیل نمایش ویا عدم نمایش را بر عهده دارند. این ابزار کمک می کند تا شما اشکال مختلف را دسته بندی های گوناگون به سادگی و در کوتاه ترین زمان مدیریت کنید.

برای دسترسی به بخش لایه ها ابتدا باید بر روی قسمت در ریبون کلیک کرده و سپس گزینه  را انتخاب کنید. حال همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید یک گزینه تحت عنوان وجود دارد. 

 

پس از کلیک بر روی گزینه یک پنجره مرتبط با تنظمات لایه ها باز خواهد شد. با کلیک بر روی گزینه New شما می توانید یک دسته بندی جدید برای داده های مختلف در ویزیو دست کنید. زیمانی که شما از شابلن های موجود در نرم افزار برای درج شکل در سند استفاده می کنید لایه شما با توجه به شکل انتخابی تشکیل می شود، ابته لازم به ذکر است که این مسئله تنها برای اولین شکل انتخابی در هر لایه ایجاد می گردد.

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..