نویسنده ارشد مجموعه Mass Effect مشغول کار روی بازی Anthem است

نویسنده ارشد مجموعه Mass Effect مشغول کار روی بازی Anthem است

نوشته شده توسط: آقای پیگیر , منتشر شده در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ , بازدید: ۲۷۷ نویسنده ارشد مجموعه Mass Effect مشغول کار روی بازی Anthem است

بازی در سبک اکشن که توسط استودیوی بایوور ساخته می‌شود، در جریان کنفرانس به‌طور رسمی معرفی شد. اکنون با توجه به اخبار بازی مشخص شده که درو کارپیشن، نویسنده ارشد دو نسخه‌ی اول سری بازی‌های ، در خلق اثر تازه‌ی استودیوی بایوور نقشی به‌عهده دارد که گمان می‌رود نویسندگی داستان بازی باشد. 

درو کارپیشن به مدت دوازده سال در استودیوی بایوور کار می‌کرد و نه‌تنها در نقش نویسنده، بلکه در نقش طراح روی آثار زیادی کار کرده بود؛ مانند دو نسخه‌ی اول سری ، بازی Baldur's Gate، بازی Jade Empire و بازی Star Wars: Knights of the Old Republic. کارپیشن در سال ۲۰۱۲ از استودیوی بایوور جدا شد؛ اما در سال ۲۰۱۵ دوباره به این استودیو بازگشت و اذعان داشت که برای کار کردن دوباره روی بازی Star Wars: The Old Republic بازگشته است. 

او در اوایل امسال نیز گفته بود که دارد روی بازی جدیدی کار می‌کند؛ اما در آن زمان، از بیان اطلاعات بیشتر درباره‌ی این بازی و نام آن خودداری کرد. اکنون، با تشکر از کاربر کنجکاو توییتر، در نهایت متوجه شده‌ایم که کارپیشن روی چه بازی‌ای کار می‌کند. او در جواب به کاربر توییتر که پرسیده بود «آیا بازی همانی است که با بایوور روی آن کار می‌کنی؟» پاسخ مثبت داد. 

هنوز اطلاعات چندانی از بازی Anthem در دسترس نیست؛ اما استودیوی بایوور اذعان داشته که بازی جدیدشان «یک داستان بزرگ از جنس [کارهای] بایوور» را دارا است و بازیکن‌ها می‌توانند به‌طور تنها یا با دوستان خود به کاوش در جهان بازی بپردازند. شما می‌توانید تریلر گیم‌پلی این بازی در نمایشگاه E3 2017 را از اینجا تماشا کنید. بازی Anthem برای عرضه روی پلتفرم‌های ، و در سال ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده است.  

 

منبع: زومیت

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..