E3 2017 | استودیوی تل‌تیل ساخت آی‌پی جدیدی را تایید کرد

E3 2017 | استودیوی تل‌تیل ساخت آی‌پی جدیدی را تایید کرد

نوشته شده توسط: آقای پیگیر , منتشر شده در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ , بازدید: ۵۴۲ E3 2017 | استودیوی تل‌تیل ساخت آی‌پی جدیدی را تایید کرد

استودیوی با ساخت بازی‌هایی چون ،، و شهرت یافته است و از زمان بازی برروی آی‌پی جدیدی کار نکرده است اما اکنون این استودیو تایید کرده است که برروی بازی جدیدی کار می‌کند اما طرفداران باید مدت زمانی را برای مشاهده آن منتظر بمانند.

جاب استافر از استودیوی تل‌تیل گیمز در نمایشگاه اعلام کرد:

مسلماً در آینده شاهد یک آی‌پی کاملاً جدید از استودیوی ما خواهید بود. سرعت کار برروی این بازی سریع نیست چرا که در حال کار برروی چیزهای دیگری هستیم و تا چند سال آینده نمی‌توان سخنی از آن گفت.

 استافر هیچگونه اشاره‌ای به سبک و داستان این آی‌پی جدید ننمود اما اشاره‌ای به واقعیت مجازی و خدمات استریمینگ داشته است:

فکر می‌کنم چشم اندازی که در مورد محتوای دیجیتالی تعاملی وجود دارد به خدمات استریمینگ و تکنولوژی واقعیت مجازی مرتبط خواهد بود. در حال حاضر چیزی برای ارائه در اختیار نداریم و باید در انتظار آینده باشید. آی‌پی جدید چیزی است که در حال حاضر در مغزهای ما جریان دارد.

استافر در بخش دیگری از صحبت‌های خود اعلام کرد که آن‌ها برنامه دارند تا در کنار پلتفرم‌های مربوط به کنسول، کار خود را به پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و موبایل توسعه دهند. نکته قابل توجه آن است که استافر اشاره به ارائه برخی از بازی‌ها از طریق ست تاپ باکس‌ها یا حتی نت‌فلیکس نمود:

فکر می‌کنم موقعیت زیادی برای تل‌تیل وجود دارد تا برروی پلتفرم‌های بیشتری کار کند. باکس‌های مختلفی در میلیون‌ها خانه وجود دارند که مردم حتی فکر امکان اجرای بازی‌ها برروی آن‌ها را نمی‌کنند اما شاید از طریق آن‌ها به فروشگاه‌ها یا سرویس‌های استریمینگ سر زنند. اما ما به آن‌ها توجه خواهیم داشت. این دیدگاه ژرفی است که بتوان بازی Grand Theft Auto را از طریق نت‌فلیکس اجرا نمود اما این موضوع در مورد یک بازی تل‌تیل فرق می‌کند. 

 اریک استریپ از استودیوی تل‌تیل نیز اعلام کرد زمانی که در استودیو قدم می‌زند، برخی مواقع به تیم رابط کاربری نگاهی می‌اندازد که او آن‌ها را گروهی جادوگر می‌خواند که مشغول کار برروی چیزی هستند. آقای استافر در ادامه صحبت‌های خود قصد داشت که در مورد انجام کاری توسط این تیم چیزی بگوید اما صحبت خود را قطع و بار دیگر اعلام کرد که استودیوی آن‌ها بدنبال ساخت بازی‌های خود برای پلتفرم‌های جدید است و در فصل تابستان جزئیات بیشتری در این خصوص به اشتراک گذاشته خواهد شد:

تجربه بازی‌های ما قابلیت توسعه برروی خدمات و دستگاه‌هایی که در میلیون‌ها خانه در سراسر جهان قرار دارند وجود دارد و در فصل تابستان در مورد آن جزئیات بیشتری را منتشر خواهیم نمود.

 همچنین استافر در صحبت‌های خود اعلام کرد که آن‌ها با ۴۰۰ کارمند خود به یکباره در حال کار برروی ۴ پروژه هستند. ما می‌دانیم که تیم‌های این استودیو در حال کار برروی بازی‌های ، و هستند و در ارتباط با عنوان دیگر، طرفداران باید در انتظار فصل تابستان بمانند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
ارسال دیدگاه :

مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
در حال بررسی ...
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..