شرکت سازه اینترنتی مکعب

شرکت سازه اینترنتی مکعب


خرید کامپیوتر های خانگی از اواسط دهه 70 و اوایل دهه 80 در ایران شروع شد و به سرعت تا حدی پیشرفت کرد که دیگر نمی شد هیچ خانه یا محل کاری را خالی از حضور این دستگاه های الکترونیکی یافت. در سالیان اخیر میزان فروش رایانه ها در ایران به 5/1 میلیون عدد در سال رسیده است که رقم قابل ملاحظه ای می باشد و با توجه به تقاضای بالای مشتریان و عدم پاسخگویی به این تقاضا میتوان با یک سرویس دهی مناسب پاسخگوی بخش بزرگی از این نیازها در بازار بود. موفقیت در این امر با توجه به خالی بودن فضای رقابت از رقیبان و ایده های بی پایانی که در این زمینه قابل بررسی و اعمال است امری بدیهی بوده و تنها نیازمند صرف زمان و هزینه متناسب می باشد. پاسخگویی، مشاوره و شرایط بسیار خاص برای رایانه هایی که به صورت بهینه فقط برای فعالیت های مورد نظر ادارات دولتی و سازمان های خصوصی که در آنها هنوز رایانه ها به عنوان یکی از مهمترین بخش های کاری هستند، طراحی شده اند، مطمئناً نظر بسیاری از ارگان ها را به سوی فعالیت ما جلب می کند. تضمین کیفیت محصولات از سوی ما و شرکت های وارد کننده قطعات در ایران نیز می تواند مشتریان را متقاعد کند که خرید از یک سیستم کامل، پاسخگو و حرفه ای بهتر از خرید حضوری و به صورت سنتی خواهد بود چرا که متصدیان آن با توجه به منابع محدود خود نمی توانند پاسخگوی نیاز مشتریان حرفه ای باشند.
امروزه با توجه به گسترش روز افزون سهم بازار تجارت الکترونیک در زندگی مردم، شرکت سازه اینترنتی مکعب با پایه ریزی یک طرح اساسی در این زمینه برای وارد شدن به این صنعت و پاسخ دادن به نیاز مشتری و استفاده از ظرفیت های هدر رفته این مبحث در بازار فروش الکترونیک، تلاش دارد تا در میان بزرگان این تجارت برای خود جایی باز کند و این مسئله با وجود نبودن رقیب و نوآوری های بسیار به هیچ وجه دور از ذهن نیست.
یکی از بزرگترین مشکلات خریداران در این بازار، پرداخت هزینه های غیرضروری برای خرید رایانه های شخصی می باشد. ما با دسته بندی مشتریان و بررسی نیازهای هر دسته از آن ها، رایانه های شخصی مطابق با نیاز کاربران را طراحی کرده ایم که این امر باعث صرفه جویی در بسیاری از هزینه ها گشته است و با امکانات و خدمات ثانویه متنوعی که از طرف تیم ما در اختیار کاربر قرار میگیرد،شرایط لازم برای یک معامله کاملا سودمند برای مشتریان ایجاد خواهد شد.

در حال بررسی ...

عضویت در خبرنامه مکعب

برای دریافت خبرنامه پست الکترونیک خود را وارد کنید!
مکعب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...
آپارات تلگرام اینستاگرام گوگل پلاس توییتر
تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت سازه اینترنتی مکعب می باشد و هرگونه کپی برداری به همراه ذکر منبع بلامانع می باشد..